15 GMINNY PRZEGLĄD SZKOLNYCH FORM TEATRALNYCH

10 maja 2018r. w Goleniowskim Domu Kultury już po raz piętnasty mogli zaprezentować się młodzi aktorzy ze szkół tj.: SP 4 Goleniów, SP 2 Goleniów, ZSS Goleniów, ZSP w Kliniskach, Prywatnej Językowej Szkoły Podstawowej Promyczek w Goleniowie. Jubileuszowy przegląd uroczyście otworzyły panie dyrektorki z SP4 i SP2. Obydwie szkoły już od piętnastu lat są organizatorami tego wydarzenia. Naszą szkołę reprezentowały: koło teatralne prowadzone przez panią M.Zakrzewską w występie taneczno - pantomimicznym "Barwy teatru" oraz koło teatralno - recytatorskie prowadzone przez panie J.Amroziewicz i S.Sobolewską w przedstawieniu "Bajka o uczuciach" ze specjalnym udziałem utalentowanych artystek i solistek Hanny Papy, Kornelii Maros i Weroniki Bajorek. Gościem specjalnym był burmistrz pan Robert Krupowicz, który z wielkim zainteresowaniem oglądał występy dzieci oraz aktorka z  Teatru Brama w Goleniowie, która długo oklaskiwała swoich przyszłych następców.  Impreza cieszy się wielkim uznaniem i zainteresowaniem wśród społeczności lokalnej o czym świadczy zawsze  liczna widownia, gorące gratulacje i podziękowania.

Organizatorzy SP4-E.Prażuch i M.Zakrzewska
zobacz wiecej . . .