„Dni Lasu"

„Dni Lasu
W  Nadleśnictwie Kliniska odbyła się impreza edukacyjna „Dni Lasu" pod hasłem „Czerwcowy las uczy nas", dla uczniów szkół współpracujących na stałe z Ośrodkiem Edukacji Przyrodniczo-Leśnej.
Naszą szkołę reprezentowała p.M.Kuna wraz z  klasą II B. Uczniowie przygotowali piękny występ artystyczny. Uczestniczyli w pogadance o bezpiecznych wakacjach i aktywnie brali udział w zajęciach na stoiskach tematycznych związanych z lasem: zagadki, plastyczne zabawy kreatywne, pokaz pierwszej pomocy, pokaz pojazdów ochrony ppoż. nadleśnictwa, prezentacja działań Państwowej Straży Łowieckiej. Odbyły się również  gry i zabawy sportowe. Uczniowie i ich opiekunowie oraz zaproszeni goście po aktywnym działaniu mogli odpocząć wśród śpiewu ptaków i promieni słońca  oraz zjeść pyszną kiełbaskę z ogniska. Impreza się udała, aż szkoda było wracać.
Data dodania: 2018-06-14 09:55:47
Data edycji: 2018-06-14 09:59:22