PIJĘ WODĘ Z KRANU W GOLENIOWIE

PIJĘ WODĘ Z KRANU W  GOLENIOWIE

22 marca przypada Światowy Dzień Wody. W tym dniu dużo się u nas działo - wodę było widać wszędzie. W naszej szkole propagowaliśmy picie wody z kranu w Goleniowie,  pod hasłem „Goleniowska woda witalności Tobie doda”. Rozpoczęliśmy teatralnie od krótkiego, pięknego przedstawienia o wodzie w naszym życiu w wykonaniu dziewczynek z klasy VI A oraz  ekologicznego i mądrego przedstawienia, w którym aktorskie talenty zaprezentowali nasi młodsi koledzy i koleżanki z klasy II A. Oglądaliśmy prezentację multimedialną przygotowaną przez ucznia z klasy VI A Mikołaj Gawroniaka pt: ”Dlaczego powinno się pić wodę z goleniowskiego kranu?”, obserwowaliśmy  doświadczenia z wodą, podziwialiśmy prace plastyczne oraz piliśmy wodę z saturatora. Akcja miała  na celu zachęcenie uczniów do picia wody z kranu, która w Goleniowie jest bardzo dobrej jakości oraz jest znacznie zdrowsza od gazowanych, wysokokalorycznych napojów. Picie kranówki jest tańsze i bardzo ekologiczne.

Zachęcamy do picia wody z kranu w Goleniowie.

Agata Bienioszek

Data dodania: 2019-03-28 12:26:59