PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,BEZPIECZNE, ZDROWE I SPORTOWE FERIE ZIMOWE 2019”

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO ,,BEZPIECZNE,  ZDROWE  I  SPORTOWE FERIE  ZIMOWE  2019”

Przed rozpoczęciem ferii zimowych w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne, zdrowe i sportowe ferie zimowe 2019” dla uczniów z klas I – III oraz IV – VIII. Piękne prace młodych, utalentowanych artystów można było podziwiać w czasie wystawy w szkolnej galerii.

Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, uświadamianie zagrożeń z jakimi mogą się spotkać uczniowie podczas zabaw zimowych, kształtowanie umiejętności przedstawiania tematu w pracy środkami plastycznymi oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie, Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Goleniowie, Prywatnej Językowej Szkoły Podstawowej Promyczek w Goleniowie, Szkoły Podstawowej w Osinie, Szkoły Podstawowej nr 5 w Goleniowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie, Zespołu Placówek Oświatowych w Chociwlu, Szkoły Podstawowej nr 4 w Goleniowie.

Prace złożone na konkurs oceniało specjalnie powołane jury, które miało bardzo trudne zadanie, ponieważ dzieła były bardzo ciekawe, kreatywne i niezwykłe. Wyłoniono po po 3 zwycięzców w kategorii klas I - III  i IV - VIII. Ponadto wyróżniono 8 prac w kategorii klas  I – III oraz 6 prac w kategorii klas IV – VIII.

Data dodania: 2019-02-19 20:15:47
Data edycji: 2019-02-19 20:18:57