X JUBILEUSZOWA EDYCJA

17 maja 2018r. już po raz dziesiąty odbył się w naszej szkole Trening Aktywności Motorycznej” z cyklu "Sport to Fajna Sprawa". W treningu wzięły udział drużyny z klasy: IA, IB, IIA, IIIA, IIIB, IIIE, IVA, VA, VIA, VIB, VIC, VIIE.

Rozgrywki sportowe rozpoczęła przemówieniem pani Dyrektor Beata Majdak, która rozbudziła w uczestnikach ducha walki. Następnie wraz  z uczennicą  z klasy 5A - Julią Ćwik  oficjalnie otworzyła uroczystość. Imprezę występem artystycznym  uświetnili  utalentowani  uczniowie naszej szkoły  z klasy IIIE - taniec, VIB - Antonii Woźniak piosenką  Krystyny  Prońko „Jesteś lekiem na całe zło”, a z VIC - Weronika Bajorek
 i Aleksandra Kowalewska grą na pianinie.

Zawodnicy z zapałem i wielkim zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia ogólnorozwojowe, ćwiczenia z elementami SI oraz ćwiczenia z wykorzystaniem przyborów. Każdy mógł zademonstrować swoje umiejętności. Zabawa była wyśmienita.

Na koniec sportowego spotkania pani Dyrektor wręczyła uczestnikom pamiątkowy medal. Wszyscy wyszli z imprezy z poczuciem sukcesu i z ogromnym uśmiechem. Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

Zespół ds. integracji

zobacz wiecej . . .