Z WIZYTĄ W AMAZONIE

7  października klasy 5 a i b udały się do Kołbaskowa do firmy Amazon, by zapoznać się z organizacją pracy w tak dużej firmie.

Odwiedziliśmy różne działy przedsiębiorstwa, m.in. stanowiska, na których dokonywano przyjęcia towarów, oznaczania kodem kreskowym, pakowania oraz przenoszenia za pomocą robotów. Dzieci były pod wrażeniem ich pracy i szybkości. Zobaczyliśmy także kantynę, czyli stołówkę pracowniczą wraz z pokojami do odpoczynku wyposażonymi w automaty do gier, fotel masujący czy stół do gry w piłkarzyki. Ponadto mogliśmy zrobić sobie zdjęcia za pomocą specjalnej fotobudki.

Wycieczka po  nowocześnie wyposażonym i dobrze zorganizowanym przedsiębiorstwie dała dzieciom wyobrażenie o charakterze pracy w firmie logistycznej, ukazując zarazem przykładową drogę  kariery zawodowej w przyszłości.

Data dodania: 2019-10-22 15:17:25
Data edycji: 2019-10-22 15:33:19