Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godzina dostępności nauczycieli SP4

rok szkolny 2023/2024

 

Nazwisko i Imię

Termin

Majdak Beata

śr. 13.00-14.00;

Kuźmińska Lucja

śr. 13.00-14.00;

Wasylinka Roksana

śr. 13.00-14.00;

Amroziewicz Justyna

pn. 7.55-8.55;

Bańska Joanna

pt. 11.00-12.00;

Bańska Justyna

cz. 11.30-12.30;

Biegańska Marzena

wt. 13.00-14.00;

Bienioszek Agata

wt. 14.45-15.45;

Błażejewska Arleta

śr. 13.20-14.20;

Bogdańska Żaneta

pn. 12.25-1325;

Bohun Katarzyna

wt 11.25-12.25;

Brągiel Dorota

cz. 13.35-14.35;

Chabraszewska Agnieszka

pn. 10.45-11.45;

Domalewska Joanna

wt 7.55-8.55;

Duszczak Jakub

pt. 15.10-16.10;

Faryna Tomasz

śr. 13.20-14.20;

Godyniak Jessika

śr. 10.30-11.30;

Gołębiowska Anna

pn. 14.25-15.25;

Grot Joanna

śr. 15.10-16.10;

Gruszczyńska Marlena

wt 10.40-11.40;

Gutsche Joanna

cz. 14.20-15.20;

Hanuszkiewicz Monika

pn. 13.20-14.20;

Hendel Irmina

śr. 7.00-8.00;

Jamka Arkadiusz

śr. 15.00-16.00

Jezierska Magdalena

cz. 10.30-11.30;

Jóźwiak Katarzyna

śr. 8.45-9.45;

Jurczak Joanna

pn 13.35-14.35;

Kamińska Iwona

śr. 11.30-12.30;

Karasiak Magdalena

cz. 15.00-16.00

Kasprzak Maciej

pt. 13.35-14.35;

Kawa Marek

wt. 11.30-12.30

Kawiak Maciej

pt. 12.25-13.25

Kąkol Aleksandra

śr. 16.00-17.00

Kott Marta

wt. 12.30-13.30;

Kubanek Ewa

pt. 7.30-8.30;

Kuna Małgorzata

wt. 12.25-13.25;

Kunert Katarzyna

cz. 14.20-15.20

Leszczyńska Ewa

pn 13.00-14.00;

Mętel Małgorzata

wt. 15.15-16.16;

Mikoda-Syzdół  Krystyna

cz. 10.35-11.35;

Piotrowska Anna

śr. 1130-12.30;

Półtorak Joanna

wt. 9.40-10.40;

Prażuch Elżbieta

wt 12.25-13.25;

Rucińska Marta

pt. 11.30-12.30;

Rudnicka Alena

wt. 7.55-8.55;

Sobolewska Sylwia

wt. 15.15-16.15;

Szulga Beata

cz. 13.20-14.20;

Ślimak Marta

cz. 14.30-15.30

Śniechowska Alicja

śr. 7.55-8.55;

Trawińska Halina

pn. 12.30-13.30;

Wasilewska Natalia

pn. 14.40-15.40;

Wawrzyniak Żaneta

pn. 7.00-8.00;

Wójcik Kinga

cz. 14.30-15.30

Zając Agnieszka

pn. 15.00-16.00

Zalewska Elżbieta

pt. 8.30-9.30

Zakrzewska Małgorzata

pn. 13.30-14.30

Data dodania: 2022-09-08 12:52:48
Data edycji: 2023-09-29 10:57:52
Ilość wyświetleń: 2075

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej