Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia dodatkowe 2023/2024

Plan zajęć pozalekcyjnych realizowanych
w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie

w roku szkolnym 2023/2024

 

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

SZKOŁA PODSTAWOWA

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE
Z J. POLSKIEGO

Rucińska Marta

Środa   12.35 – 13.20

klasy V

303

Wtorek 14.25 – 15.10
klasy VIII

303

Beata Szulga

Piątek   13.35 – 14.20

Klasy IV

309

Środa   13.35 – 14.20

Klasy VI

309

Alicja Śniechowska

Środa  14.25 – 15.10
klasy VII

306

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 
Z MATEMATYKI

Domalewska Joanna

Wtorek 13.35 – 14.20
klasy IV

308

Czwartek 14.25 – 15.10
Klasy VIII

308

Duszczak Jakub

Poniedziałek  14:25 - 15:10
klasy VII

308

 Półtorak Joanna

 Wtorek 13.35 – 14.20
klasy V

307

 Piątek 13.35 – 14.20
klasy VI

307

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE
DLA KLAS I-III

Kunert Katarzyna

Wtorek 8.00 – 8.45
klas II

207

Kuna Małgorzata

Wtorek 10.45 – 11.30
klas II

11

Kąkol Aleksandra

Piątek 14.25 – 15.10
klas III

209

Mikoda-Syzdół Krystyna

Czwartek 12.25 – 13.20

211

Grot Joanna

Poniedziałek 11.40 – 12.25
klas I

201 logo

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Żaneta Bogdańska

Czwartek 14.25 – 15.10
kasy VII

205

Poniedziałek 14.25 – 15.10
Klasy VIII

205

Iwona Kamińska

Środa 13.35 – 14.20
klasy IV

204

Piątek 13.35 - 14.20
klasy V

204

Wtorek 12.35 – 13.20
klasy VI

204

Rozwój kompetencji matematyczno-przyrodniczych dla klas I - III

Krystyna Mikoda-Syzdół

Wtorek 11.40 – 12.25
kl. 3 a

11

Karasiak Magdalena

Środa 9.50 – 10.35
klasa 3 b

12

Kąkol Aleksandra

Czwartek 14.25 – 15.10
klasa 3 c

209

Kunert Katarzyna

Środa 14.25 – 15.10
klasa 2 a

211

Kuna Małgorzata

Środa 11.40 – 12.25
klasa 2 b

11

Marlena Gruszczyńska

Poniedziałek 14.25 – 15.10

klasa 2 c

207

Sobolewska Sylwia

Czwartek 11.40 – 12.25
klasa 1 a

11a

Wawrzyniak Żaneta

Czwartek 9.50 – 10.35
klasa 1 b

208

Grot Joanna

Czwartek 14.25 – 15.10
klasa 1 c

306

KOŁO SZACHOWE dla kl. I - III

Jamka Arkadiusz

Środa 10.45 – 11.30

20

(kuchnia)

KOŁO BRD dla kl. IV-VIII

Karasiak Magdalena

Środa 14.25 – 15.10

Czwartek 14.25 – 15.10

207

Jamka Arkadiusz

Wtorek 14.25 – 15.10

Wtorek 15.15 – 16.00

11

RADIOWĘZEŁ dla kl. IV-VIII

Żaneta Bogdańska

Według ustalonego harmonogramu

KOŁO KOMOUTEROWE, ROBOTYKA, DRUK 3D dla kl. IV-VIII

Faryna Tomasz

Wtorek 8.00 – 8.45

Czwartek 8.00 – 8.45

Czwartek 14.25 – 15.10

304

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

PRZEDSZKOLE

KYNOTERAPIA

Hendel Irmina

Wtorek 9.00 – 9.23

Piątek 11.40 – 12.00

hol

RYTMIKA

Kasprzak Maciej

Poniedziałek 12.35 – 13.20

Piątek 14.25 – 14.40

110, 108

109

ROBOTYKA

Faryna Tomasz

Środa 10.00 – 10.30

Czwartek 9.00 – 10.00

110, 108

109

GIMNASTYKA DLA SMYKA

Kott Marta

Wtorek 11.30 – 12.30

Czwartek 11.30 – 12.30

110, 108

109

Data dodania: 2018-04-18 11:15:58
Data edycji: 2023-09-12 14:57:55
Ilość wyświetleń: 7369

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej