Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Plan zajęć

Plan zajęć w ramach projektu RPZP Edukacja bez barier realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Goleniowie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego od IX 2018r.  do VI 2019r.

 

Nr zad.

Nazwa zadania

Osoba realizująca zadanie

Miejsce realizacji

Termin realizacji

1.

Omnibus humanistyczny

mgr Alicja Śniechowska  2h

209

Wt. – 7,8 lekcja
Śr.  - 8 lekcja

2.

Omnibus humanistyczny

mgr Beata Szulga 2h

15, 208

Wt. – 1,8 lekcja

3.

Omnibus humanistyczny

mgr Beata Prusik 2h

210

Pn. - 8 lekcja
śr.  – 7 lekcja

4.


Matematyczny geniusz

mgr Iwona Spiżewska 2h

307

Wt. – 7,8 lekcja

5.

Matematyczny geniusz

mgr Joanna Domalewska 2h

201, 305

Śr. – 7 lekcja
Czw. – 1 lekcja

6.

Matematyczny geniusz

mgr Lucja Kuźmińska 1h

307

Pn.  - 1 lekcja

7.

Matematyczny geniusz

mgr Joanna Stefaniak 1h

306

Wt. – 8 lekcja

8.

Poliglota- j. angielski

mgr Joanna Jurczak 1h

211

Czw. – 7 lekcja

9.

Poliglota – j. angielski

mgr Żaneta Bogdańska 2h

106, 205

Wt. – 8 lekcja

Śr. – 4 lekcja

10.

Poliglota – j. angielski

mgr Iwona Kamińska 2h

 

204

Pn. – 1 lekcja
Śr. - 1 lekcja
Czw. – 8 lekcja

11.

Poliglota – j. angielski

mgr  Małgorzata Kowalczyk 1h

303

Czw. – 7 lekcja

 

 

12.

Poliglota – j. niemiecki

mgr Grażyna Krawczyk 2h

303

Pn., pt. – 8 lekcja

12.

Główka pracuje

mgr Krystyna Mikoda – Syzdół 1h

15

Wt. – 6 lekcja

13.

Główka pracuje

mgr Beata Jarlaczyńska 1h

303

Pn. – 8 lekcja
Pt. – 8 lekcja

14.

Socjoterapia-
Trening Umiejętności Społecznych

mgr Małgorzata Mętel 3h

26, 106

Zajęcia grupowe
ustalone indywidualnie
z uczniami

15.

Socjoterapia – Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej

mgr Agata Bienioszek 3h

26

Zajęcia grupowe ustalone indywidualnie
z uczniami

16.

Laboratorium nauki- fizyka

mgr R Wasylinka 1h

mgr Grażyna Kruszyńska 1h

301
301

Śr. – 8 lekcja

Czw. – 1 lekcja

17.

Laboratorium nauki - biologia

mgr Joanna Gutsche 2h

309, 301 A

Wt. – 1 lekcja
Czw. – 2 lekcja

18.

Laboratorium nauki-
geografia

mgr Dorota Brągiel 2h

302

Śr. – 7 lekcja
Czw. – 1 lekcja

19.

Laboratorium nauki-
chemia

mgr Justyna Bańska 2h

301

Wt. – 8, 9 lekcja

20.

Diagnoza i terapia logopedyczna

mgr Agnieszka Zając 4h

 

201

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

21.

Migiem kojarzę- alternatywne metody komunikacji

mgr Alena Rudnicka 5h

301 A

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

22.

Bliżej świata – alternatywne metody komunikacji

mgr Elzbieta Prażuch 4h

304z

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

23.

Terapia Integracji Sensorycznej

mgr Arleta Cholewa 4h

Sala SI

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

24.

Terapia Integracji Sensorycznej

mgr Justyna Amroziewicz 2h

Sala SI

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

25.

Indywidualna terapia EEGBioFeedBack

mgr Lucja Kuźmińska 4h

14 B

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

26.

Indywidualna terapia EEGBioFeedBack

mgr Beata Majdak 5h

14 B

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

27.

Zaprogramuj świat

mgr Roksana Wasylinka 2h
mgr Tomasz Faryna 2h

304

Czw.- 7,8  lekcja

28.

W krainie baśni

mgr Beata Prusik 2h

11A, 210

Śr. – 5,8  lekcja

29.

Róznogród sztuk

mgr Arkadiusz Jamka 4h

11, 11a

Pn. – 8 lekcja
Wt. – 7 lekcja
Pt. – 1, 2 lekcja

30.

Dobre dźwięki

mgr Maciej Kasprzak 4h

12

Śr. – 9 lekcja
Czw. – 9 lekcja

 

30.

W zdrowym ciele zdrowy duch – zajęcia sportowe dla klas I i IV

mgr Marek Teca 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

 

 

Wt. – 9 lekcja

31.

W zdrowym ciele zdrowy duch– zajęcia sportowe dla klas I i IV

mgr Maciej Kawiak 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Wt. – 6 lekcja

32.

W zdrowym ciele zdrowy duch– zajęcia sportowe dla klas I i IV

mgr Małgorzata Zajko 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Śr. - 9 lekcja

33.

W zdrowym ciele zdrowy duch– zajęcia sportowe dla klas  I i IV

mgr Monika Hanuszkiewicz 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Pt. – 3 lekcja

34.

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr Marek Teca 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Czw. – 9 lekcja

35.

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr Krzysztof Mańkowski 2h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Wt. – 17.00 - 17.45
Wt. – 17.45 - 18.30

36.

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr  Anna Gołębiowska 2h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Wt. – 7 lekcja

37.

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr Maciej Kawiak 1h

Salka gimnastyczna, zespół boisk

Czw. – 8 lekcja

38.

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr Małgorzata Zajko 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Czw. – 9 lekcja

39

Mistrz sportu– zajęcia dla klas V-VIII

mgr Monika Hanuszkiewicz 1h

Sala gimnastyczna, zespół boisk

Pt. – 3 lekcja

39.

Teatr to
prawdziwe cuda

mgr Małgorzata Zakrzewska 2h


108

Pn. – 8,9  lekcja

40.

Teatr to

prawdziwe cuda

mgr Katarzyna Kunert 2h

108

Pn. – 8,9  lekcja

41.

Złap byki za rogi –
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr. Magdalena Karasiak 5h

15

Zajęcia ustalone indywidualnie
z uczniami

42.

Wędrówki po świecie
terapia wielozmysłowa

mgr  Justyna Amroziewicz 2h

mgr Ewa Leszczyńska 2h

12A

Wt. – 6,7 lekcja


43.

Szkolny Ośrodek Kariery Zawodowej

mgr Krystyna Przepiórka 4h

Zgodnie z planem realizacji (sala 15, 303, teren) 

Pn. – 8,9 lekcja

Data dodania: 2018-04-18 11:43:00
Data edycji: 2018-10-03 12:41:31
Ilość wyświetleń: 2184

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button