Projektowane okazje edukacyjne w SP 4

W dniach od 19 do 21 marca odbywały się naszej szkole nietypowe zajęcia projektowane z okazji 750 – lecia Goleniowa.

Większość klas w poniedziałek udała się na wycieczki po Goleniowie zwiedzając zabytki i instytucje Goleniowa. W szkole każdy uczeń mógł zaprezentować swoje zdolności plastyczno – techniczne, literackie, historyczne, umiejętności kodowania i projektowania, mógł realizować swoje zainteresowania i pasje.

Wytwory prac można podziwiać na korytarzach i galeriach naszej szkoły. W tych dniach odwiedził nas burmistrz miasta Goleniowa pan Robert Krupowicz oraz pani Dyrektor Wydziału Edukacji pani Janina Mucek.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowawcą za przeprowadzenie ciekawych zajęć oraz duże zaangażowanie się w zajęcia projektowane z okazji 750 – lecia Goleniowa.

Data dodania: 2018-03-23 13:30:00
Data edycji: 2018-04-18 13:32:00