17 Zawody na Orientację - Zdobyliśmy Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury.

W 17 Zawodach na Orientację o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury, uczniowie  naszej szkoły walczyli wspólnie z reprezentanci III LO w Szczecinie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie o Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury. Zawody odbywały się 10 czerwca  na gryfińskiej Górce Miłości. Startowano w czterech kategoriach: TD (dla początkujących), TM (trasa z drobnymi utrudnieniami), TJ (trasa dla zaawansowanych) i TR (trasa rodzinna).

Uczniowie z naszej szkoły wykazali się doskonałą umiejętnością czytania mapy i orientacją w terenie, zdobywając Puchar Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury oraz  zajmując w kategorii TD:

I miejsce i Puchar – zespół w składzie: Ksawery Żyta, Jakub Wachowiak i Jakub Maros z klasy VI C;

II miejsce – zespół w składzie: Sonia Brosławska, Martyna Philipse, Julia Rakowska z klasy VIC;

III miejsce – zespół w składzie: Lena Domin, Weronika Wojtowicz Mateusz Stasierski.

W kategorii TM uczniowie zajęli:

II miejsce – zespół w składzie Mateusz Hrynkiewicz, Piotr Frontczak z klasy  VIIID;

III miejsce zespół w składzie: Maja Maćkowiak, Julia Gołębiowska z klasy VIIID.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaangażowanie i wytrwałość.

Dorota  Brągiel, Joanna Gutsche, Justyna Bańska

Data dodania: 2023-06-29 14:46:30