Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością

11 maja, w piÄ…tek odbyÅ‚ siÄ™ apel z okazji Dnia GodnoÅ›ci Osób z NiepeÅ‚nosprawnoÅ›ciÄ…. Osoby z niepeÅ‚nosprawnoÅ›ciÄ… sÄ… wÅ›ród nas. Tak samo jak My majÄ… swoje pasje, zainteresowania, marzenia, osiÄ…gajÄ… sukcesy i sÄ… niesamowicie wrażliwi.

Uczniowie z klasy 3E oraz 5A uczÄ™szczajÄ…cy na koÅ‚o teatralno – recytatorskie ze specjalnym udziaÅ‚em utalentowanych wokalistek: Weroniki Bajorek z klasy 6C, Hanny Papy 7A  oraz Korneli Maros z klasy 5B przygotowali przedstawienie pt. „Bajka o uczuciach” pod kierunkiem paÅ„: Sylwii Sobolewskiej i Justyny Amroziewicz  we wspóÅ‚pracy z ZespoÅ‚em ds. Integracji

Przekonaliśmy się, że uczucia każdego człowieka są bardzo ważne a wartości takie jak miłość, przyjaźń i rodzina są ponadczasowe. Po przedstawieniu pani Dyrektor pogratulowała młodym aktorom profesjonalnego występu . Na koniec naszego spotkania każdy uczeń otrzymał symboliczny znaczek - serduszko.

ZespóÅ‚ do spraw integracji

zobacz wiecej . . .