Dzień otwarty w Czwórce

Spotkanie dla zainteresowanych nauką dzieci i ich rodziców w naszej szkole zorganizowano 14.03.2023. Rodzice mogli poznać warunki, jakie oferuje swoim uczniom placówka. Można było porozmawiać z obecnymi uczniami, kadrą nauczycielską oraz absolwentami.
Pomimo deszczowej pogody, rodzice i przyszli uczniowie tłumnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Wszystkich przywitali mali aktorzy z koła teatralnego, wysłuchaliśmy przemówienia Pani wisedyrektor Lucji Kuźmińskiej, poznaliśmy wychowawców przyszłych klas pierwszych. Muzycznym przerywnikiem był występ chóru szkolnego ZOŁZY, a na koniec obejrzeliśmy film o szkole , przygotowany przez uczniów klasy 8D. Całość poprowadzili uczniowie klasy 1a.
Następnie nasi goście, wraz z mapą przygód, udali się w podróż po szkole. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele zajęć:
  • widowiskowe doświadczenia w pracowni biologicznej;
  • gry i zabawy z psią terapeutką Bellą;
  • kodowanie i robotyka z ozobotem;
  • modelowanie i drukowanie przy użyciu długopisów 3D;
  • kreatywne projekty.
Było radośnie i bardzo twórczo. To był dobrze spędzony czas, a dzieci wykazały się otwartością, odwagą, ciekawością poznawczą i wieloma umiejętnościami.
Czekamy na was we wrześniu, Kochani
Wasza Czwórka.

Data dodania: 2023-03-15 14:37:52