ZAPRASZAMY DO "CZWÓRKI" - REKRUTACJA 2021/2022

Dzień Patrona

17 marca obchodziliśmy zdalnie 55. rocznicę nadania naszej szkole imienia Bolesława Chrobrego. Z okazji Dnia Patrona uczniowie klas 4-8 obejrzeli podczas zajęć z wychowawcą prezentację pt. „Bolesław Chrobry i jego hobby”, która przedstawiała najważniejsze fakty z życia    I króla Polski i historii naszej ojczyzny.

Edukacja zdalna to wyzwanie dla wszystkich uczniów. Wymaga dzielności, męstwa, hartu ducha i zaangażowania. Trzeba walczyć! Być aktywnym i nie zniechęcać się. Która klasa w dobie pandemii dorówna walecznością Chrobremu? Oto wyzwanie!!!

Oto i KONKURS. Od dziś jury złożone z nauczycieli będzie bacznie obserwować uczniowskie poczynania i ostatecznie wytypuje najmężniejszą klasę - klasę Chrobrego :) Stajecie w szranki? Podejmujecie rękawicę? Wyniki na zakończenie nauki zdalnej. Czeka nagroda...Warto próbować!

Data dodania: 2021-03-23 12:34:23
Data edycji: 2021-03-23 12:34:59