DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

18 listopada w naszej szkole obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ pod hasłem: „UŚMIECH, PODAJ DALEJ”, aby pokreślić jak ważne jest mówienie dobrych słów, potrzeba serdeczności, szacunku do drugiej osoby oraz szczerego i radosnego uśmiechu.

Już od rana uczniowie byli witani kolorowymi karteczkami - sentencjami dnia, a nauczyciele i pracownicy szkoły wesołymi buźkami. Ubrani byliśmy na żółto, a drzwi klas przyozdobiliśmy kolorowymi plakatami pełnymi pozytywnych myśli.

Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i oczywiście zapraszamy za rok.

Zachęcamy do bycia życzliwym w każdy dzień. I pamiętajmy, że okazana życzliwość zawsze do nas wróci. A „dobre słowa i uczynki są wieczne, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak daleko sięgnie ich moc.”

Agata Bienioszek

Elżbieta Prażuch