GóRA GROSZA

Po raz dziewiętnasty wspólnie z Towarzystwem Nasz Dom organizujemy w szkole akcję Góra Grosza. Dotychczasowe edycje pokazały, że Góra Grosza jest znana i lubiana wśród dzieci i młodzieży. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą dzieciom spokojnie dorastać.

Przez te wszystkie lata udało się zebrać 37 922 319,26 zł! Najdrobniejsze monety zebrane w dużej ilości stworzyły ogromny fundusz, dzięki któremu udzielona została pomoc potrzebującym dzieciom. Mamy nadzieję, że i w tym roku razem uzbieramy wielką górę groszy. Akcja trwa od 26 listopada do 2 stycznia.

Data dodania: 2018-11-22 09:31:59
Data edycji: 2018-11-22 09:40:26