GRÓRA GROSZA 2023r. – GROSZE ZBIERAMY INNYM POMAGAMY !

W naszej szkole była zorganizowana XXIII akcja GÓRA GROSZA. Trwała od  01.01.2023r. do 28.02.2023r. Akcja polegała na zbiórce monet (od 1 gr do 5 zł).

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Główny obszar wsparcia to: pomoc dla: rodzinnej pieczy zastępczej, instytucjonalnej pieczy zastępczej, usamodzielnienie młodzieży pieczy zastępczej, programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych, programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia, lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

Dziękujemy społeczności uczniowskiej i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie się w akcję. Łącznie zebrano kwotę 355,31 zł i przekazano Towarzystwu Nasz Dom.

Organizatorzy akcji w szkole: M.Biegańska, E.Prażuch, H.Trawińska, J.Duszczak, I.Hendel.

Data dodania: 2023-03-05 20:19:27
Data edycji: 2023-03-05 20:20:07