II Turniej Gier

W poniedziałek- 29 maja 2023r., odbył się w naszej szkole  II Turniej Gier♟️?⚽?, który podobnie jak przed rokiem, cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. W tym roku przybrał on nieco odmienną formę- aktywnej przerwy. Wykorzystano na nim m.in. nowe stoły do gry- piłkarzyki⚽?, bilard?, cymbergaj?- zakupione ze środków zarobionych podczas kiermaszu świątecznego.
W taki sposób postanowiono promować nową formę spędzania przerw międzylekcyjnych. Oprócz nowych gier, które już niebawem będą udostępnione dla uczniów w ramach aktywnych kącików relaksu?, dzieci bawiły się grami zręcznościowymi, edukacyjnymi i rozgrywały partie szachowe. Wszystkie gry zostały udostępnione przez nauczycieli naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy❤️

Organizatorki:
Irmina Hendel