Jak sie zachować w sytuacji zagrożenia

We wrześniu Zespół ds. Integracji i Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej zamienił nasze boisko w prawdziwy  raj dla najmłodszych miłośników dwóch kół.
Uczniowie  wykorzystali w praktyce wiedzę ze znajomości przepisów ruchu drogowego podczas manewrowania w labiryncie znaków, a udzielenie pierwszej pomocy pozorantom, pod okiem  pani Małgorzaty Zajko było uwieńczeniem dwugodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.
Dzieci odgrywały scenki rodzajowe, podczas których były namawiane do puszczanie drona, budowania robota z klocków Lego, czy wreszcie do oglądania szczeniaczków.
Mamy nadzieję, że po tych zajęciach dzieci nie ulegną namowom obcych osób, by się z nimi oddalić, ponieważ wiedzą,  jak odmawiać i prosić o pomoc w sytuacji zagrożenia.

Data dodania: 2022-09-26 14:10:50
Data edycji: 2022-09-26 14:11:40