Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lista przyjętych kandydatów do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

Lista kandydatów/ek
przyjętych do oddziałów przedszkolnych 
przy  Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
na rok szkolny 2024/2025

L.p.

Nazwisko i imię kandydata/tki

Informacja o przyjęciu/nieprzyjęciu
 do  przyjęcia do  oddziałów przedszkolnych

1.       

Bielczuk Nikodem

Przyjęty

2.       

Chadaś Adrian

Przyjęty

3.       

Chrust Nadia Maria

Przyjęta

4.       

Cieśla Aleksander

Przyjęty

5.       

Czapiga Zuzanna

Przyjęta

6.       

Dąbrowska Martyna Magdalena

Przyjęta

7.       

Derech Tymoteusz

Przyjęty

8.       

Gaik Vanessa Adrianna

Przyjęta

9.       

 Ivashkevich Ilya

Przyjęty

10.   

Kaczmarek Dominik

Przyjęty

11.   

Kaczmarek Marcelina

Przyjęta

12.   

Kantsedal Pawel

Przyjęty

13.   

Kucznier Wojciech

Przyjęty

14.   

Lipiec Mikołaj Dariusz

Przyjęty

15.   

Machynia Szwed Krzysztof Mateusz

Przyjęty

16.   

Maliukin Yaroslav

Przyjęty

17.   

Maniecka Amelia

Przyjęta

18.   

Nowak Kacper Leszek

Przyjęty

19.   

Nowicki Ignacy

Przyjęty

20.   

Olędrowicz Piotr Tomasz

Przyjęty

21.   

Orzechowska Maja

Przyjęta

22.   

Pasternak Karol

Przyjęty

23.   

Pawłowski Eryk

Przyjęty

24.   

Pędziwiatr Ilza Liliana

Przyjęta

25.   

Pietrzak Jan Tomasz

Przyjęty

26.   

Pietrzak Stanisław Michał

Przyjęty

27.   

Piotrowska Paulina

Przyjęta

28.   

Piotrowski Szymon

Przyjęty

29.   

Płudowski Antoni Kazimierz

Przyjęty

30.   

Radkiewicz Wojciech

Przyjęty

31.   

Suchocka Laura

Przyjęta

32.   

Szafranowicz Natalia

Przyjęta

33.   

Szałagan Kaja

Przyjęta

34.   

Szwed Zofia

Przyjęta

35.   

Wawrzoła Kalina

Przyjęta

36.   

Wawrzyniak Mia

Przyjęta

 

PODZIAŁ NA GRUPY

Grupa 3 / 4  latków

Wychowawcy:  Katarzyna Bohun, Aleksandra Piotrowska

Grupa 4 / 5 latków

Wychowawcy: Marta Kott ,  Jesika Godyniak

1.       Abramowicz Jan

2.       Cieśla Aleksander

3.       Czapiga Zuzanna

4.       Derech Tymoteusz

5.       Kucznier Wojciech

6.       Pawłowski Eryk

7.       Pietrzak Jan Tomasz

8.       Pietrzak Stanisław Michał

9.       Piotrowski Szymon

10.   Płudowski Antoni Kazimierz

11.   Radkiewicz Wojciech

12.   Suchocka Laura

13.   Szabunia Emil

14.   Szaja Oskar

15.   Szwed Zofia

16.   Wawrzyniak Mia

17.   Chadaś Adrian

18.   Kaczmarek Marcelina

19.   Mroziak Maria Dorota

20.   Rabcewicz maja

21.   Rogoża Natalia

1.       Bielczuk Nikodem

2.       Machynia Szwed Krzysztof

3.       Grzesiak Maja

4.       Capiga Antonina Anna

5.       Gwizdała Anna

6.       Szlaga Blanka

7.       Kott Iga

8.       Usińska Maria

9.       Pawłowska Marcelina Nadia

10.   Podraza Michalina

11.   Drozdowski |Iwo Kajetan

12.   Dukowska Paulina

13.   Lenart Igor

14.   Zawadzka Julia

15.   Słaby Wiktoria

16.   Rybarkiewicz Gabriela

17.   Banaś Lena

18.   Dąbrowska Blanka

19.   Kaczmarski Adam

20.   Kowalski Marcel Jan

21.   Wiśniewska Aneta

 

 

Grupa 6 latków „a”

Wychowawcy:  Magdalena Jezierska,  Elżbieta  Zalewska

Grupa 6 latków „b”

Wychowawcy: Joanna Bańska, Alena Rudnicka,  Beata Miturska

1.       Felisiak Marcel

2.       Grzesiak Jakub Robert

3.       Hryshakova Milana

4.       Jakab Nikolas

5.       Kiełbowicz Leon

6.       Kopciuch Zofia Elżbieta

7.       Kubiś Hanna

8.       Lewandowska Alicja Justyna

9.       Maletskyi Mikołaj

10.   Metel Stanisław

11.   Mroziak Hanna

12.   Pawłowska Zofia

13.   Rostkowski Gracjan

14.   Szabunia Piotr

15.   Szaja Lena

16.   Topór Zofia

17.   Szałagan Kaja

18.   Ivashkevich Ilia

19.   Maniecka Amelia

1.       Chrust Nadia Maria

2.       Dąbrowska Martyna Magdalena

3.       Gaik Vanessa Adrianna

4.       Kantsedal Pawel

5.       Maliukin Yaroslav

6.       Nowicki Ignacy

7.       Olędrowicz Piotr Tomasz

8.       Orzechowska Maja

9.       Pasternak Karol

10.   Pędziwiatr Ilza Liliana

11.   Piotrowska Paulina

12.   Szafranowicz Natalia

13.   Wawrzoła Kalina

14.   Nowak Kacper Leszek

15.   Łokaj Paweł Michał

16.   Piasecki Emil

17.   Lipiec Mikołaj Dariusz

18.   Kaczmarek Dominik

Lista kandydatów/ek spoza obwodu
Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
przyjętych do klasy I na rok szkolny 2024/2025

L.p.

Nazwisko i imię kandydata/tki

Informacja o przyjęciu/nieprzyjęciu 
 do szkoły

1.       

Gruszczyński Tymon

Przyjęty

2.       

Mańkowski Szymon Jakub

Przyjęty

3.       

Gawęcka Gabriela Maria

Przyjęta

4.       

Tomaszewski Antoni

Przyjęty

5.       

Zakrzewska Liliana Oliwia

Przyjęta

6.       

Matyjaszczyk Hanna

Przyjęta

7.       

Wojciechowski Igor

Przyjęty

8.       

Gancarczyk Oliwier

Przyjęty

9.       

Parfonova Nika

Przyjęta

10.   

Bojdo Konstanty

Przyjęty

11.   

Stankiewicz Oliwia

Przyjęta

12.   

Makosz Łucja Magdalena

Przyjęta

13.   

Kochanek Antoni Marek

Przyjęty

14.   

Mendel Lena

Przyjęta

15.   

Górska Kalina

Przyjęta

16.   

Kostohryz Artem

Przyjęty

17.   

Paszkowska Nela Anna

Przyjęta

18.   

Dropiński Leon

Przyjęty

19.   

Samson Jagoda

Przyjęta

20.   

Furmanek Nela

Przyjęta

21.   

Rzepa Gabriela Joanna

Przyjęta

22.   

Wołoszyn Zuzanna

Przyjęta

23.   

Szatkowska Maja

Przyjęta

24.   

Banasiewicz Leon

Przyjęty

25.   

Stępniak Martin

Przyjęty

26.   

Żebiełowicz Aleksander

Przyjęty

27.   

Gruszczyński Ksawery

Przyjęty

28.   

Hanuszkiewicz Maja

Przyjęta

29.   

Ruciński Kacper Jacek

Przyjęty

30.   

Borek Mateusz

Przyjęty

31.   

Popowska Natalia

Przyjęta

32.   

Wiśniewska Paula

Przyjęta

33.   

Forysiak Lena

Przyjęta

34.   

Zoria Emil

Przyjęty

35.   

Bartczak Amelia Marta

Przyjęta

36.   

Fokin Ivan

Przyjęty

37.   

Bobrowski Michał Marcin

Przyjęty

38.   

Buriak Joanna

Przyjęta

39.   

Wesołowska Milena

Przyjęta

 

PODZIAŁ NA KLASY

Klasa 1 a

Magdalena Karasiak

Klasa 1 b

Aleksandra Kąkol

Klasa 1 c

Agnieszka Zając

  1. Borek Mateusz
  2. Dropiński Leon
  3. Dzidziul Igor
  4. Furmanek Nela
  5. Gawęcka Gabriela
  6. Górska Kalina                  
  7. Hanuszkiewicz Maja
  8. Hepko Marcelina
  9. Iwińska Anna
  10. Janiszewski Jan
  11. Kaczmarska Izabella
  12. Kochanek Antoni
  13. Kordas Stanisław
  14. Krukowska Amelia
  15. Mańkowska Lilianna
  16. Matyjaszczyk Hanna
  17. Michalski Maksymilian
  18. Okrasiński Marek
  19. Paszkowska Nela
  20. Popowska Natalia
  21. Ruciński Kacper
  22. Samson Jagoda
  23. Skakuj Antonina
  24. Tomaszewski Antoni
  25. Żebiełowicz Aleksander
  1. Andrukh Viktoriia
  2. Bobrowski Michał
  3. Chadam Marcelina
  4. Forysiak Lena
  5. Garbacz Michał
  6. Kaca Dorian
  7. Kapuścińska Aleksandra
  8. Kmieć Milan
  9. Konstanty Bojdo
  10. Korgiel Kornel
  11. Kostohryz Artem
  12. Lepianka Lilianna
  13. Mańkowski Szymon
  14. Mendel Lena
  15. Oliwer Gancarczyk
  16. Parfonova Nika
  17. Pawlik Adam
  18. Pędziwiatr Ignacy
  19. Rzepa Gabriela
  20. Stankiewicz Oliwia
  21. Wojciechowski Igor
  22. Wołoszyn Zuzanna
  23. Zakrzewska Lilianna Oliwia
  24. Zdziarska Małgorzata
  25. Zoria Emil           
  1. Banasiewicz Leon
  2. Bartczak Amelia
  3. Buriak Joanna
  4. Dadas Bartosz
  5. Fokin Ivan
  6. Garbolińska Natalia
  7. Gruszczyński Ksawery
  8. Gruszczyński Tymon
  9. Kliza Tymon
  10. Macoch Wojciech
  11. Makosz Łucja
  12. Markowski Patryk
  13. Płottka Nadia
  14. Stępniak Martin
  15. Strzebońska Małgorzata
  16. Szatkowska Maja
  17. Śpiewak Zofia
  18. Wesołowska Milena
  19. Wiśniewska Paula

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2024-04-22 15:00:47
Data edycji: 2024-04-26 10:15:45
Ilość wyświetleń: 742

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej