Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lista zakwalifikowanych kandydatów do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

 Lista kandydatów/ek spoza obwodu
Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy I na rok szkolny 2024/2025

L.p.

Nazwisko i imię kandydata/tki

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu  do przyjęcia do szkoły

1.       

Banasiewicz Leon

Zakwalifikowany

2.       

Bartczak Amelia Marta

Zakwalifikowana

3.       

Bobrowski Michał Marcin

Zakwalifikowany

4.       

Bojdo Konstanty

Zakwalifikowany

5.       

Borek Mateusz

Zakwalifikowany

6.       

Buriak Joanna

 

Zakwalifikowana

7.       

Chernetskyi Ivan

Zakwalifikowany

8.       

Cichocka Julia Zuzanna

Zakwalifikowana

9.       

Dropiński Leon

Zakwalifikowany

10.   

Fokin Ivan

Zakwalifikowany

11.   

Forysiak Lena

 

Zakwalifikowana

12.   

Furmanek Nela

Zakwalifikowana

13.   

Gancarczyk Oliwier

Zakwalifikowany

14.   

Gawęcka Gabriela Maria

Zakwalifikowana

15.   

Górska Kalina

Zakwalifikowana

16.   

Gruszczyński Ksawery

Zakwalifikowany

17.   

Gruszczyński Tymon

Zakwalifikowany

18.   

Hanuszkiewicz Maja

Zakwalifikowana

19.   

Jurkiewicz Julia

Zakwalifikowana

20.   

Kochanek Antoni Marek

Zakwalifikowany

21.   

Kostohryz Artem

Zakwalifikowany

22.   

Kruczek Antoni

Zakwalifikowany

23.   

Makosz Łucja Magdalena

Zakwalifikowana

24.   

Mańkowski Szymon Jakub

Zakwalifikowany

25.   

Matyjaszczyk Hanna

Zakwalifikowana

26.   

Mendel Lena

Zakwalifikowana

27.   

Pałys Amelia

Zakwalifikowana

28.   

Parfonova Nika

Zakwalifikowana

29.   

Paszkowska Nela Anna

Zakwalifikowana

30.   

Piasecki Emil

Zakwalifikowany

31.   

Popowska Natalia

 

Zakwalifikowana

32.   

Rostkowski Gracjan

Zakwalifikowany

33.   

Ruciński Kacper Jacek

Zakwalifikowany

34.   

Rzepa Gabriela Joanna

 

Zakwalifikowana

35.   

Samson Jagoda

Zakwalifikowana

36.   

Stankiewicz Oliwia

Zakwalifikowana

37.   

Stępniak Martin

Zakwalifikowany

38.   

Swacha Filip Piotr

Zakwalifikowany

39.   

Szatkowska Maja

 

Zakwalifikowana

40.   

Tomaszewski Antoni

Zakwalifikowany

41.   

Wesołowska Milena

 

Zakwalifikowana

42.   

Wiśniewska Paula

 

Zakwalifikowana

43.   

Wojciechowski Igor

Zakwalifikowany

44.   

Wołoszyn Zuzanna

 

Zakwalifikowana

45.   

Zakrzewska Liliana Oliwia

Zakwalifikowana

46.   

Zoria Sofia

Zakwalifikowana

47.   

Żebiełowicz Aleksander

Zakwalifikowany

Lista kandydatów/ek
zakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów przedszkolnych  przy
 Szkole Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie
na rok szkolny 2024/2025

L.p.

Nazwisko i imię kandydata/tki

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu do  przyjęcia do  oddziału przedszkolnego

1.       

Banaś Alicja Róża

Zakwalifikowana

2.       

Bielczuk Nikodem

Zakwalifikowany

3.       

Chadaś Adrian

Zakwalifikowany

4.       

Chrust Nadia Maria

Zakwalifikowana

5.       

Cieśla Aleksander

Zakwalifikowany

6.       

Czapiga Zuzanna

Zakwalifikowana

7.       

Dąbrowska Martyna Magdalena

Zakwalifikowana

8.       

Derech Tymoteusz

Zakwalifikowany

9.       

Felisiak Maria Judyta

Zakwalifikowana

10.   

Filimanchuk Uljana

Zakwalifikowana

11.   

Gaik Vanessa Adrianna

Zakwalifikowana

12.   

Hernet Stanisław

Zakwalifikowany

13.   

Iwaszczyszyn Joanna Anna

Zakwalifikowana

14.   

 Ivashkevich Ilya

Zakwalifikowany

15.   

Kaczmarek Dominik

Zakwalifikowany

16.   

Kaczmarek Marcelina

Zakwalifikowana

17.   

Kalisiak Aleksy

Zakwalifikowany

18.   

Kantsedal Pawel

Zakwalifikowany

19.   

Kawczyński Aleks

Zakwalifikowany

20.   

Krawczyk Lena Julia

Zakwalifikowana

21.   

Kucznier Wojciech

Zakwalifikowany

22.   

Lipiec Mikołaj Dariusz

Zakwalifikowany

23.   

Machynia Szwed Krzysztof Mateusz

Zakwalifikowany

24.   

Maliukin Yaroslav

Zakwalifikowany

25.   

Maniecka Amelia

Zakwalifikowana

26.   

Nowak Kacper Leszek

Zakwalifikowany

27.   

Nowicki Ignacy

Zakwalifikowany

28.   

Olejnik Maja

Zakwalifikowana

29.   

Olejnik Zuzanna

Zakwalifikowana

30.   

Olędrowicz Piotr Tomasz

Zakwalifikowany

31.   

Orzechowska Maja

Zakwalifikowana

32.   

Pasternak Karol

Zakwalifikowany

33.   

Pawłowski Eryk

Zakwalifikowany

34.   

Pędziwiatr Ilza Liliana

Zakwalifikowana

35.   

Pietrzak Jan Tomasz

Zakwalifikowany

36.   

Pietrzak Stanisław Michał

Zakwalifikowany

37.   

Piotrowska Paulina

Zakwalifikowana

38.   

Piotrowski Szymon

Zakwalifikowany

39.   

Płudowski Antoni Kazimierz

Zakwalifikowany

40.   

Radkiewicz Wojciech

Zakwalifikowany

41.   

Rogoś Adrian Szymon

Zakwalifikowany

42.   

Rymar Artur

Niezakwalifikowany

43.   

Stelmach Malwina

Zakwalifikowana

44.   

Suchocka Laura

Zakwalifikowana

45.   

Szafranowicz Natalia

Zakwalifikowana

46.   

Szałagan Kaja

Zakwalifikowana

47.   

Szwed Zofia

Zakwalifikowana

48.   

Śmiechowski Kamil

Niezakwalifikowany

49.   

Targoński Oliwier

Zakwalifikowany

50.   

Wawrzoła Kalina

Zakwalifikowana

51.   

Wawrzyniak Mia

Zakwalifikowana

52.   

Wierzbicki Maksymilian

Zakwalifikowany

Data dodania: 2024-04-12 08:40:55
Data edycji: 2024-04-17 13:25:54
Ilość wyświetleń: 450

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej