Martyna Zuń laureatką I miejsca Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego z elementami języka angielskiego i realioznawstwa GeoExplorer.

W dniu 22 marca 2024r. w III LO w Szczecinie, odbył się Konkurs Geograficzny z elementami języka angielskiego i realioznawstwa GeoExplorer. Była to już IV edycja Wojewódzkiego Konkursu, któremu patronował  Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
Naszą Szkołę reprezentowali: Jakub Dzierżawski uczeń z klasy 7c i Martyna Zuń uczennica z klasy 8a. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą geograficzną z zakresu Polski, Europy i Świata ale również umiejętnościami posługiwania się językiem angielskim oraz znajomością bogactwa kulturowego Kanady.

Najlepszy wynik uzyskała Martyna Zuń, zdobywając tytuł: Laureat I miejsca Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego z elementami języka angielskiego i realioznawstwa GeoExplorer. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Brągiel

Data dodania: 2024-04-12 08:34:40