Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „English Champion”

W ubiegły piątek, 31 marca, odbyła się XIX edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „English Champion” dla klas IV-VIII. Jak co roku, wydarzenie zostało przygotowane przez nauczycieli języka angielskiego – p. Żanetę Bogdańską oraz p. Iwonę Kamińską.

W tegorocznej edycji wzięło udział 66 uczniów z 14 szkół powiatu goleniowskiego. Wśród uczniów klas czwartych I miejsce zajął Maciej Gołębiowski (SP4 Goleniów), II – Marharyta Tyshchyk (SP5 Goleniów), a trzecie – Leon Oleksiak (SP Cogito). Z kolei spośród uczestników z klas piątych zwyciężyła Adriana Cieśla (SP5 Goleniów), na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Falfura (SP 2 Goleniów), a na trzecim – Michał Fokt (SP4 Goleniów). Wśród uczniów klas szóstych -  I miejsce zdobyła Pola Czyżak (SP2 Nowogard), drugie – Kacper Bąk (SP 8 Goleniów), a trzecie – Bruno Brzykcy (SP Cogito). W poziomie klas siódmych zwyciężył Filip Olbracht  (SP4 Goleniów), drugie miejsce zajęła Anita Tudek (SP 3 Nowogard), a trzecie – Emilia Węgierska (SP 8 Goleniów). Natomiast wśród najstarszych uczestników, uczniów klas ósmych, laureatem pierwszego miejsca został Patryk Gasiecki  (SP Cogito), na drugim miejscu uplasowała się Barbara Czerkawska (SP 3 Nowogard), a trzecia lokata należała do Adama Wiatra (SP8 Goleniów).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-04-06 12:31:45
Data edycji: 2023-04-06 12:34:44