Międzyszkolny konkurs plastyczny na projekt znaczka

W marcu odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego pt.”Każdy święty i błogosławiony wysyła nam w darze mądrości niezliczone”. Celem konkursu było zachęcanie dzieci, aby przez twórczość plastyczną poznali życiorysy świętych i błogosławionych, wzbogacili swoją wiedzę i w swoim życiu próbowali się kierować ich wartościami. Wpłynęło bardzo dużo prac.

Jury po długich naradach uzgodniło, że najwyższe miejsca i wyróżnienia na poziomie klas I – III zdobyli:

• I MIEJSCE - Michał Ż., Klasa III, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielkim,
• II MIEJSCE - Ksawery F., Klasa IB, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr1 w Radowie Wielkim
• III MIEJSCE - Zuzanna N., Klasa IIIC, Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
• WYRÓŻNIENIE - Alicja S., Klasa III, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielkim
• WYRÓŻNIENIE - Olliwia K., Klasa III, Szkoła Podstawowa w Komarowie
• WYRÓŻNIENIE - Zofia L., Klasa IIIC, Szkoła Podstawowa w Chociwlu

Natomiast na poziomie klas IV – VII wysokie miejsca i wyróżnienia zdobyli:
• I MIEJSCE - Oliwier W., Klasa VB, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielkim
• II MIEJSCE - Michał Sz., Klasa IVD, Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
• III MIEJSCE - Nadia Ł., Klasa IVA, Szkoła Podstawowa w Chociwlu
• WYRÓŻNIENIE - Paulina D., Klasa VII, Szkoła Podstawowa w Komarowie
• WYRÓŻNIENIE - Mikołaj B., Klasa IV, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr1 w Radowie Wielkim
• WYRÓŻNIENIE - Jakub G., Klasa VIIA, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr1 w Radowie Wielkim

Nagrody dla dzieci ufundowała Poczta Polska oraz ksiądz Piotr Dzedzej z parafii P.W. Świętego Jerzego w Goleniowie. Zwycięzca - Michał Ż. z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radowie Wielkim, otrzymał wyjątkową nagrodę, ponieważ jego praca została wydrukowana przez Pocztę Polską jako „Mój znaczek”.

Prace nagrodzone i wyróżnione mogliśmy oglądać w siedzibie Poczty Polskiej w Goleniowie, natomiast pozostałe w kościele P.W. Świętego Jerzego w Goleniowie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

zobacz wiecej . . .

Agata Bienioszek