Mój ulubiony bohater literacki

W lutym odbył się konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną pt: "Mój ulubiony bohater literacki". Wzięło w nim udział blisko 100 uczniów naszej szkoły. Wśród dostarczonych prac nagrodzono blisko 30. Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny upominek. Było to możliwe dzięki hojności Rady Rodziców, która od 8 lat wspiera nasz konkurs, promujący czytelnictwo. Bardzo za to wsparcie dziękujemy.
Klasy, które naliczniej wzięły udział w konkursie to: I a, I c, III a i III b. Wyróżnieni uczniowie: N. Sztypa, D. Demska, A. Różak, N. Wawrzyniak, S. Sarzyńska, A. Adamowicz, Z. Kenik, M. Sawicka, M. Sędzik, M. Rzeźniczak, N. Furmaniak, A. Jurga, B. Wiącek, Sz. Wolańczyk, M. Osiecki, K. Kruszewski, L. Dobrodziej, L. Jurczak, N. Iwanowska, I. Markiewicz, J. i H. Wachowiak, L. M. Rucińska,  M. i K. Stasierscy, H. Gromadzka, K. Żyta. Zwycięzcy zakwalifikowali się także do konkursu organizowanego przez MBP w Międzyzdrojach. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych prze bibliotekę szkolną, które już wkrótce:)

Bibliotekarki - M. Biegańska i M. Rucińska
Data dodania: 2021-03-23 12:26:32