NOC FILMOWA W CZWÓRCE

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz na prośbę uczniów klas siódmych i ósmych w naszej szkole odbył się  Wieczór Filmowy. Frekwencja dopisała, punktualnie o 18.00 rozpoczęliśmy seanse filmowe o tematyce wprowadzającej w magiczny nastrój. Klasy ósme bawiły się na holu I piętra, a uczniowie klas siódmych w sali gimnastycznej.
Były szalone tańce, pyszna pizza i...niekończące się rozmowy.
Wieczór był bardzo udany, wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci!
Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, o godz. 24.00 opuściliśmy szkołę i pod opieką rodziców wróciliśmy do domów. Bardzo dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie tak fantastycznej imprezy!!!
Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas i  nauczyciele: Joanna Jurczak - opiekun SU, Agata Bienioszek, Joanna Gutsche, Justyna Amroziewicz, Monika Hanuszkiewicz, Anna Gołębiowska, Krystyna Mikoda-Syzdół, Ewa Leszczyńska, Beata Szulga, Alena Rudnicka, Katarzyna Jóźwiak.
Poniżej fotorelacja z imprezy.

Data dodania: 2021-11-05 12:28:26
Data edycji: 2021-11-05 12:31:28