PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

25 września 2020 r. odbyło się w naszej szkole UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA. Uczniowie z klasy I a, I b i I c  w obecności Dyrekcji Szkoły i Rodziców  złożyli Uroczyste Ślubowanie. Zanim to jednak nastąpiło uczniowie zaprezentowali  program artystyczny,  przygotowany pod kierunkiem wychowawców.

Doniosłym momentem uroczystości było Ślubowanie Pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym piórem Aktu Pasowania dokonała Wicedyrektor Szkoły – Pani  Lucja Kuźmińska. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4. Dodatkowym potwierdzeniem  było wręczenie pierwszoklasistom  legitymacji szkolnych, pamiątkowych dyplomów, worków oraz skromnych  prezentów  przygotowanych przez rodziców.

Sylwia Sobolewska

Data dodania: 2020-09-30 11:21:06