Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

PODRÓŻE Z KLASĄ.

Wspaniałe miejsca i ogrom ciekawych informacji. Tak w skrócie można opisać wycieczkę do Warszawy, która odbyła się w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej: "Podróże z klasą" w dn.7-11 października br. Udział w niej wzięła klasa 8a wraz z dwoma kolegami z kl.8b. Pierwszego dnia wycieczki uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej w Pałacu w Wilanowie oraz zwiedziliśmy Stadion Narodowy. Nazajutrz mieliśmy równie ciekawą lekcję na Zamku Królewskim w Warszawie oraz spacer z przewodnikiem Traktem Królewskim. Środę rozpoczęliśmy od wizyty w muzeum POLIN, gdzie mieliśmy warsztaty na temat tego co nas różni oraz zwiedziliśmy sale wystawowe. Następnie udaliśmy się do ogrodu na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Niezwykłych wrażeń dostarczyła nam Niewidzialna Wystawa. Dzień zakończyliśmy wizytą w Sejmie. Kolejnego dnia zwiedziliśmy Łazienki Królewskie, wjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki oraz odwiedziliśmy warszawskie ZOO. W dzień wyjazdu wzięliśmy udział w lekcji muzealnej w Muzeum Powstania Warszawskiego.
Dzięki ogromnemu dofinansowaniu- 43.050 zł, uczniowie mogli być w tych wszystkich wspaniałych miejscach, płacąc jedynie 9% wartości całej wycieczki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasz wyjazd do stolicy był możliwy, bezpieczny i udany. Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników biura podróży Travel Shop, Rodziców (szczególnie Pani Doroty Kubiś) oraz Uczniów biorących udział w wycieczce:)

Kierownik wycieczki i autorka wniosku aplikacyjnego- Marta Rucińska i opiekunowie: Małgorzata Zajko i Marzena Biegańska.

Data dodania: 2024-10-25 22:30:40
Data edycji: 2024-10-25 22:42:41