Powrót do szkoły uczniów klas I – III

1. Od 18.01.2021r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły i realizują zajęcia stacjonarnie w reżimie sanitarnym, zgodnie z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych (dostępne na stronie internetowej MEiN).
  2. Uczniowie, ich rodzice i pracownicy szkoły zobowiązni są do przestrzegania Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie w związku z wystąpieniem COVID –19 w roku szkolnym 2020/21 WARIANT C – nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VIII, nauczanie stacjonarne dla uczniów klas I-III (dostępna na stronie internetowej szkole).
  3. Zajęcia dobywać się będą według planu podanego na początku roku szkolnego.
  4. Uczniowie klas I – III przychodzą do szkoły w wyznaczonym czasie (maksymalnie na 15 minut przed rozpoczęciem lekcji – nie dotyczy uczniów przebywających na świetlicy szkolnej) i wchodzą do szkoły/wychodzą ze szkoły wyznaczonymi wejściami:

Wejście główne

Klasy: 1 a, 1 c, 2 a, 2 b

Wejście od strony przedszkola

Klasy: 1 b, 2 c, 3 a, 3 b

1. W celu bezpiecznych zasad korzystania z szatni szkolnej, uczniom klas I-III udostępniono co drugi boks.
  2. Wszystkie lekcje danej klasy odbywać się będą w jednej sali lekcyjnej (przydział sal poniżej).

1 a – sala 107

2 a – sala 207

3 a – sala 209

1 b – sala 108

2 b – sala 210

3 b – sala 208

1 c – sala 211

2 c – sala 109

1. Nauczyciele religii, języka angielskiego prowadzą zajęcia w sali lekcyjnej przydzielonej danej klasie.
  2. Nauczyciele wych. fiz. przychodzą po swoje klasy do ich sali lekcyjnych i zabierają je na zajęcia, które odbywać się będą w sali gimnastycznej lub małej salce według poniższego harmonogramu. Należy jednak jak najczęściej wychodzić z uczniami na zewnątrz (boisko, park). O tym, czy zajęcia odbywać się będą w pomieszczeniu, czy na zewnątrz decyduje nauczyciel. Prosimy rodziców o przygotowanie odpowiedniego ubioru dla dzieci, stosownie do pogody.

Lekcja

1b – mała salka

8.

3b – duża sala

1. Podany przydział sal jest ostateczny i nie podlega zmianie.
  2. Począwszy od poniedziałku 18.01.2021r. kuchnia szkolna zapewnia obiady wydawane w stołówce szkolnej.
Data dodania: 2021-01-14 17:03:35
Data edycji: 2021-01-14 18:26:19