Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nauczyciele matematyki zorganizowali aktywną przerwę, podczas której uczniowie wzięli udział w rywalizacji na platformie Kahoot!, jak również poznali metody nauki tabliczki mnożenia. Wszystko to miało zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja stała się okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, a wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki.

Podczas lekcji informatyki uczniowie kl. IV-VIII rozwiązywali test sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia. Osoby, które rozwiązały zadania bezbłędnie i najszybciej uzyskały
Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Data dodania: 2021-10-27 13:29:46
Data edycji: 2021-10-27 13:45:40