ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

„Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę”

W szkole ten dzień obchodziliśmy 5 października.
W ramach akcji KOCHAJMY ZWIERZAKI odbył się kiermasz "OBRÓŻKA DLA CZWORONÓŻKA" i zbiórka karmy "ZBIÓRKA DLA KICI I BURKA".
Społeczność uczniowska przygotowała obroże, które były sprzedawane przed szkołą na kiermaszu.
Obróżki wytrwale sprzedawały przez trzy dni (kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem)  tj. od poniedziałku do środy, uczennice
z klasy 6A: Weronika i Wiktoria Bireckie, Natalia Chomont, Patrycja Kozieł, Weronika Włochowicz.
Uzyskany dochód w kwocie 709,78 zł został przeznaczony na zakup karmy dla MIEJSKIEGO PRZYTULISKA DLA ZWIERZĄT W BUDNIE.
Również uczniowie, rodzice i nauczyciele przynosili karmę dla zwierząt, która także została przekazana na rzecz MIEJSKIEGO PRZYTULISKA DLA ZWIERZĄT W BUDNIE.
Dziękujemy za ogromne  zaangażowanie i otwarte serca.

Organizatorzy: Irmina Hendel, Małgorzata Mętel, Natalia Wasilewska, Katarzyna Jóźwiak, Ela Prażuch.

Data dodania: 2020-10-20 21:19:30
Data edycji: 2020-10-20 21:21:32