Turnieju gry planszowej: „Żywioły lasu”.

W dniu 31 maja uczniowie naszej szkoły: Kornelia Moroz, Maja Rucińska z klasy VI B oraz Łukasz Sulecki i Bartosz Sybidło z klasy VII B, wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju strategicznej gry planszowej ‘Żywioły lasu”. Turniej odbywał  się pod patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. W rozgrywkach rejonowych odbywających się w Nadleśnictwie Kliniska, nasza drużyna zajęła I miejsce, pokonując drużyny m.in. ze Szczecina, Osiny czy Stargardu.   W rankingu wszystkich drużyn z całej Polski, a było ich 250, zajęliśmy miejsce 13.

Gratulujemy bardzo dobrego wyniku i pamiętajmy, aby chronić swój las przed skutkami sił żywiołów. To od  naszych  decyzji i działań zależy, czy las będzie trwał dalej, z korzyścią dla ludzi i przyrody.

Dorota Brągiel

Joanna Gutsche