Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

WIZYTA W TEATRZE LALEK „PLECIUGA” W SZCZECINIE

Dnia 23 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły z klas 1c oraz 2b, pod opieką pań Joanny Grot, Justyny Amroziewicz, Małgorzaty Kuny oraz Haliny Trawińskiej odwiedziły Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie i obejrzały ciepły oraz  rozśpiewany spektakl pt. „Motyla noga” :)

Była to bardzo humorystyczna historia o gąsienicy o imieniu Zuza, która pragnie dorosnąć i stać się pięknym, kolorowym motylem.

Nasi podopieczni mieli okazję w nietypowy sposób wziąć udział w lekcji przyrody, ale także posłuchać opowieści o wytrwałości w spełnianiu marzeń, o przyjaźni, o tym, że czas płynie szybciej, gdy obok nas są prawdziwi przyjaciele, którzy nas wspierają, a my wspieramy ich. To była także historia o tym, że warto doceniać małe rzeczy, które dzieją się tu i teraz, być „uważnym” na wszystkie „okruchy szczęścia” wokół nas. Potrzebne nam rzeczy do zmian przyjdą w odpowiednim czasie, kiedy będziemy na nie gotowi :)

Dzieci z uwagą i radością przyglądały się grze aktorów, pięknym dekoracjom, lalkom i scenerii. Dziękujemy za udział !

Data dodania: 2024-06-03 08:44:27
Data edycji: 2024-06-03 09:33:48