WOLONTARIAT – POMOC DAJE MOC

Każdego roku 5 grudnia obchodzony jest Dzień Wolontariatu. W naszej szkole uczniowie w czasie zajęć z wychowawcą oglądali prezentację multimedialną dotyczącą wolontariatu, wykonywali test „Czy nadają się na wolontariusza” a na koniec przygotowali portrety „Idealnego wolontariusza.”

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu działa w różnych obszarach i pomaga wielu potrzebującym. Współpracujemy z GDK, przytuliskiem w Budnie, Caritas, Szpitalem w Goleniowie oraz przedszkolami. Uczniowie angażują się i niektórzy z nich zostali nagrodzeni podczas Gali Wolontariatu w GDK 2 grudnia. Wśród wyróżnionych mamy: Konrada Galina, Huberta Zakrzewskiego, Weronikę Żytę, Alana Puzanowa, Dobrosławę Danilenko, i Alicję Bogdaniec.

Wyróżnionym gratulujemy  a wszystkim wolontariuszom Szkolnego Koła Wolontariatu składamy najserdeczniejsze życzenia i bardzo dziękujemy.

Data dodania: 2019-01-07 13:54:39
Data edycji: 2019-01-07 13:56:43