WOW, CO TO BYŁ ZA WIECZÓR.

Bajkowy... Tak, tak bajkowy wieczór spędzili w szkole uczniowie klas 1-3.

Czas pełen zabaw, zagadek, gier i ćwiczeń sportowych oraz doświadczeń przyrodniczych. Dzieciaczki za pomocą latarek odkrywały ukryte liczby, układały wyrazy z liter napisanych niewidzialnym atramentem, pokonywały tory przeszkód, oglądały z bliska patyczaki, szukały pod mikroskopem pantofelków, rozwiązywały bajkowe zagadki ,nie zabrakło również gier sportowych na boisku szkolnym.

Była przerwa na przepyszną pizzę i bajkę. Po wszystkich atrakcjach każdy uczeń losował nagrodę w postaci kuponu na: podpowiedź na sprawdzianie, spędzenie jednej lekcji na krześle nauczyciela, nieprzygotowanie lub zwolnienie z zadania domowego. Podczas wieczoru młodszym kolegom i koleżankom pomagali wolontariusze ze starszych klas – wielkie dzięki .

Po reakcjach dzieci i pytaniach czy będzie jeszcze taki wieczór sądzimy, że impreza się udała. Bardzo dziękujemy uczniom oraz wychowawcom za wspaniałą zabawę, zaangażowanie i uśmiech.

I kto wie.... do zobaczenia za rok :))

Data dodania: 2022-04-08 09:05:10
Data edycji: 2022-04-28 13:10:47