WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU  PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO

24 października 2019 r. rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs plastyczno – techniczny ,,Aby zdrowym być jesienią, jem owoce i warzywa, po takiej dawce witamin kondycja lepsza bywa”. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkół  Podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, propagowanie zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu wolnego  na świeżym powietrzu. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością i talentem artystycznym. Prace były różnorodne, pomysłowe, kolorowe jak kolorowa bywa jesień, liście, owoce i warzywa. Jury miało niełatwe zadanie, aby  spośród 60 prac wyłonić te najciekawsze. Ostatecznie zdecydowano przyznać   pierwsze trzy miejsca oraz wyróżnienia w kategoriach:1 – 3 oraz 4 – 8. Oto nagrodzeni uczestnicy konkursu:

KLASY I – III

• Miejsce I: Malwina Turczyk, klasa 3, Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu
  • Miejsce II: Zuzanna Radzka klasa 3 C, Szkoła Podstawowa  nr 2 w Goleniowie
  • Miejsce III: Julia Klimiuk klasa 3 C, Szkoła Podstawowa nr 2 w Goleniowie
  • Wyróżnienie: Maja Rzeźniczak klasa 2 A, Szkoła Podstawowa  nr 4 w Goleniowie
  • Wyróżnienie: Hanna Stefańska klasa 3 C, Szkoła Podstawowa  nr 2 w Goleniowie
  • Wyróżnienie: Maja Łoszyńska klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 5 w Goleniowie

KLASY I V– VIII

• Miejsce I: Natasza Preś klasa 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielki
  • Miejsce II: Weronika Sieracka klasa 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielkim
  • Miejsce III: Tomasz Bąba klasa 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radowie Wielkim
  • Wyróżnienie: Julia Jasińska klasa 6 Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu
  • Wyróżnienie: Blanka Nowaczyk klasa 7 Zespół Placówek Oświatowych w Chociwlu
  • Wyróżnienie: Jakub Jaśkiewicz klasa 4 A  Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
  • Wyróżnienie: Błażej Łochowicz klasa 5 B Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
  • Wyróżnienie: Karolina Głuch klasa 7 A Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!                                                                                                                                                                                                                           Organizatorzy:

Agata Bienioszek

Elżbieta Prażuch