WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

,,Aby zdrowym być jesienią, ubieram się adekwatnie do pogody, stosuję zabiegi dla zdrowia i urody”

2021r.

Pod koniec października rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs plastyczny. Miał on na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej, kreatywności, dzieci i młodzieży W konkursie wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych  z województwa zachodniopomorskiego. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Młodzi artyści wykazali się wielkim talentem plastycznym i pomysłowością. Prace zostały wykonane zgodnie z tematem. Wyróżniały się one różnorodnością i soczystymi kolorami. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby  spośród wielu prac wyłonić te najciekawsze. Przyznano pierwsze trzy miejsca oraz kilka wyróżnień.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Organizatorzy:

Agata Bienioszek