WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

i zmień swoje nawyki”

Pod koniec października 2023 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny ,,Aby zdrowym być jesienią i nie dać się przeziębieniom - korzystaj z gimnastyki i zmień swoje nawyki”. W konkursie wzięli udział przedszkolaki, uczniowie z klas 1 – 3 oraz z klas 4 -8. Konkurs miał charakter grupowy.

Celem konkursu było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, w parku, w lesie, nad morzem, w górach  integracja oddziału przedszkolnego, zespołu klasowego, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, oraz wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem artystycznym. Prace były różnorodne, kolorowe i bardzo ciekawe. Jury nie miało łatwego zadania. Ostatecznie po burzliwych naradach zdecydowano przyznać pierwsze miejsce:

Przedszkolaki

I miejsce Motylki
II miejsce Żabki

III miejsce Biedronki

W kategorii klas 1-3

I miejsce 3a, 2a

II miejsce 3b, 1a

III miejsce 1b

W kategorii klas 4-8

I miejsce 6a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok