ZOSTAŃ W DOMU - REKRUTACJA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS PIERWSZYCH W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

Szanowni Państwo,
z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zachęcam Państwa do składania dokumentów rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej.
Zarówno wnioski, jak i pozostałe oświadczenia, będące potwierdzeniem spełniania kryteriów rekrutacyjnych można wysłać pocztą elektroniczną w formie skanu (zdjęć) wypełnionego i podpisanego wniosku wraz z załącznikami na adres: sp4@sp4.goleniow.pl

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym zachodzi konieczność dostarczenia oryginału dokumentów do szkoły w późniejszym, bezpiecznym terminie.
Termin naboru do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych pozostaje bez zmian.
Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie szkoły: http://sp4.goleniow.pl/ w zakładce rekrutacja.
Szczegółowych informacji udziela sekretarz szkoły:
☎️ 500 108 576

Zachęcam Państwa do korzystania z kontaktów:
☎️ telefonicznych - 914183560;

Data dodania: 2020-03-15 15:10:39