ZAPRASZAMY DO "CZWÓRKI" - REKRUTACJA 2021/2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Plan zajęć

Plan zajęć w ramach projektu Edukacja bez barier 

realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Goleniowie,

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego

Funduszu Społecznego 2021/22

 

Nr

zad.

Nazwa zadania

Osoba realizująca zadanie

Miejsce realizacji

Termin realizacji

1.

2.Omnibus humanistyczny

mgr Prusik Beata  1h

sala 207

sala 209

śr.- 15.15 – 16.00
(klasy VII)

2.

2.Omnibus humanistyczny

mgr Faryniarz Danuta  2h

sala 208
sala 208
sala 307

pn.- 8.00 – 8.45 (VIII f)

pn.- 14.25 – 15.10 (VIII e)
cz. – 13.35 – 14.20 (VIII a)

3

2.Omnibus humanistyczny

mgr Śniechowska Alicja   2h

sala 209

sala 209

pn.- 8.00 – 8.45 (VIII d)

śr. – 13.35 – 14.20
(klasy VI)

1.

3.Matematyczny geniusz

mgr Domalewska Joanna  2h

sala 308 sala 308

śr. – 14.25 – 15.10 (VI b)

pt. -  8.00 – 8.45 (VIII f)

2.

3.Matematyczny geniusz

mgr Kuźmińska Lucja    2h

sala 306 sala 306

pn. – 8.00 – 8. 45 (VI a)
pt.- 13.35 – 14.20 (VIII c)

3.

3.Matematyczny geniusz

mgr Stefaniak Joanna  1h

sala 306

śr. – 14.25 – 15.10 (VIII b)

4.

3.Matematyczny geniusz

Duszczak Jakub  1h

sala 10

 

cz. – 13.35 – 14.20
(klasy V)

1.

4.Poliglota – język angielski

mgr Kamińska Iwona  2h

sala 204 sala 204 sala 204

pn. – 8.00 – 8.45 (VIII a)
wt.- 14.25 – 15.10 (VIII e)

śr. - 14.25 – 15.10 (VIII c)                                                              

2.

4.Poliglota – język angielski

mgr Kowalczyk Małgorzata 1h

sala 303 sala 303 sala 309

pn. – 14.25 – 15.10 (VIII b) pn. – 15.15 – 16.00 (VIII f)
wt. - 8.00 – 8.45 (VIII d)

3.

4.Poliglota – język niemiecki

 mgr Krawczyk Grażyna  2h

sala 303 sala 303

pn.- 8.00 – 8.45 (V c)

śr.- 11.40 – 12.25 (V c)

1.

5.Główka pracuje

mgr Kuna Małgorzata 2h

sala 109

sala 109

pn.- 8.55 – 9.40

pt.- 11.40 – 12.25

1.

6. Socjoterapia

mgr Bienioszek Agata 3h

sala 26 sala 26 sala 26

wt. – 12.35 – 13.20

cz. – 8.00 – 8.45

pt. -  8.00 – 9.45

2.

6. Socjoterapia

mgr Wasilewska Natalia  3h

sala 26

pn. – 13.35 – 14.20

pn. – 14.25 – 15.10

śr. – 14.25 – 15.10

1.

7. Laboratorium nauki – zajęcia z biologii

mgr Joanna Gutsche  2h

sala 309 sala 309

pn. – 14.25 – 15.10

cz. – 14.25 – 15.10

2.

7. Laboratorium nauki – zajęcia z chemii

mgr Bańska Justyna  2h

sala 301 sala 301

wt. – 14.25 – 15.10

śr. – 14.25 – 15.10

3.

7. Laboratorium nauki – zajęcia z fizyki

mgr Wasylinka Roksana  1h

sala 301

cz. – 14.25 – 15.10

4.

7. Laboratorium nauki – zajęcia z geografii

mgr Brągiel Dorota  2h

sala 12

sala 12

pn. – 14.25 – 15.10

pt. – 8.00 – 8.45

5.

7. Laboratorium nauki – zajęcia z fizyki

mgr Grażyna Kruszyńska 1h

sala 301

śr. – 14.25 – 15.10

 

 1.

8. Diagnoza i terapia logopedyczna

mgr Zając Agnieszka   2h

sala 201

wt. – 9.50 – 10.35

śr. – 8.55 – 9.40

2.

8. Diagnoza i terapia logopedyczna

mgr Jolanta Wesołowska  2h

Sala 301a

wt. – 9.50 – 10.35
cz. – 12.35 – 13.20

1.

9.Migiem kojarzę

mgr Rudnicka Alena 5h

sala  201

wt. – 12.35 – 13.20
śr. – 11.40 – 12.25
pt. – 10.45 – 11.30
pt. – 12.23 – 13.20
pt. – 15.15 – 16.00

1.

10.Bliżej świata

mgr Prażuch Elżbieta  4h

sala 304 zaplecze

wt. – 8.00 – 8.45

wt. – 8.55 – 9.40
śr. – 8.00 – 8.45

śr. – 8.55 – 9.40

1.

11. Terapia Integracji Sensorycznej

mgr Błażejewska Arleta  3h

sala SI 25

wt. – 14.25 – 15.10

cz. – 14.25 – 15.10

pt. – 13.35 – 14.20

2

11. Terapia Integracji Sensorycznej

mgr Amroziewicz Justyna 3h

sala SI 25

czw.-14.30 – 15.15

1.

12. Indywidualna trapia EEGBioFeedBack

mgr Majdak Beata   3h

sala 14 b

Ustalenia indywidualne

2.

12. Indywidualna terapia EEGBioFeedBack

mgr Kuźmińska Lucja  3h

sala 14 b

Ustalenia indywidualne

3.

12. Indywidualna terapia

mgr Leszczyńska Ewa  3h

sala 14 b

Ustalenia indywidualne

1.

13.Zaprogramuj świat

 mgr Faryna Tomasz   2h

sala 304

wt.- 13.35 – 14.20

czw. – 9.50 – 10.35

2.

13.Zaprogramuj świat

mgr Wasylinka Roksana  2h

sala 304

wt.- 13.35 – 14.20

czw. – 9.50 – 10.35

1.

14. W krainie baśni

mgr Prusik Beata   2h

sala 208
sala 210

cz. – 9.50 – 10.35
pt. – 8.55 – 9.40

1.

15. Rożnogród sztuk

mgr Arkadiusz Jamka   4h

sala 20 sala 20 sala 20

sala 20

wt.  – 11.40 – 12.25
śr. – 8.00 – 8.45
śr. – 9.50 – 10.35

śr. – 12.35 – 13.20

1.

16. Dobre dźwięki

mgr Kasprzak Maciej    4h

sala 12

wt.  – 13.35 – 14.20

wt.  – 14.25 – 15.10

wt.  – 15.15 – 16.00

wt.  – 16.05 – 16.50

1.

17.  W zdrowym ciele zdrowy duch.

mgr Kawiak Maciej 1h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

wt.- 13.35 – 14.20

2.

17.  W zdrowym ciele zdrowy duch.

mgr Zajko Małgorzata   1h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

pt. – 12.35 – 13.20

3.

17.  W zdrowym ciele zdrowy duch.

mgr Gołębiowska Anna   1h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

śr. 12.35 – 13.20

4.

17.  W zdrowym ciele zdrowy duch.

mgr Hanuszkiewicz Monika 1h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

pt. - 9.50 – 10.35

1.

18. Mistrz sportu

mgr Gołębiowska Anna 2h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

śr.-15.15 – 16.45

2.

18. Mistrz sportu

mgr Zajko Małgorzata 2h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

śr.-15.15 – 16.45

3.

18. Mistrz sportu

mgr Hanuszkiewicz Monika 2h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

pn. – 15.15 – 16.00
śr. – 15.30 – 16.15

4.

18. Mistrz sportu

mgr Kawiak Maciej  2h

sala

gimnastyczna

zespół boisk

wt. – 15.15 – 16.00
pt. – 15.15 – 16.00

1.

19.Teatr to prawdziwe cuda

mgr Kunert Katarzyna   2h

sala 106 sala 106

śr.- 11.40 – 12.25
śr. – 12.25 – 13.20

2.

19.Teatr to prawdziwe cuda

mgr Karasiak Magdalena  2h

stołówka sala 106

śr.- 12.25 – 13.20
śr. – 13.35 – 14.20

1.

20.Złap byka za rogi

mgr Elżbieta Zalewska   5h

sala 15

wt.  – 8.00 – 8.45
śr. – 8.00 – 8.45
śr. – 8.55 – 9.40

śr. – 9.50 – 10.35
cz. – 8.00 – 8.45

1.

21.Wedrówki po świecie– terapia wielozmysłowa.

mgr Leszczyńska Ewa  2h

sala 20

(kuchnia)

pn. 14.25 – 15.10
pn. – 15.15 – 16.00

2.

21.Wedrówki po świecie– terapia wielozmysłowa.

mgr Amroziewicz Justyna  2h

sala 20

(kuchnia)

pn. 14.25 – 15.10
pn. – 15.15 – 16.00

1.

22. Szkolny Ośrodek  Kariery Zawodowej

mgr Bieniosze Agata 4h

sala 310

pn. 11.40 – 12.25
cz. – 8.55 – 9.40
cz. 10.45 – 11.30
cz. 11.40 – 12.25

Data dodania: 2018-04-18 11:43:00
Data edycji: 2021-09-22 14:22:06
Ilość wyświetleń: 5372

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej