Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe

Plan zajęć pozalekcyjnych realizowanych
w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie

w roku szkolnym 2020/2021

 

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE
Z J. POLSKIEGO

Karolina Malcher

cz. 14.30 - 15.15

kl. 6 a, 6 b, 6 e, 6 f

207

Beata Szulga

cz.  13.35 – 14.20

kl. 6 c, 6 d, 6 h

10

Beata Prusik

cz. 14.30 – 15.15
kl.  8a, 7e

308

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 
Z MATEMATYKI

Domalewska Joanna

cz. 8.00 – 8.45
kl. 7 d, 7 f

308

Joanna Stefaniak

wt. 8.00  -  8.45
kl. VI, VII

wt. 14.30 - 15.15
kl. VI, VII

306

ZAJECIA WYRÓWNAWCZE
DLA KLAS I-III

Katarzyna Kunert

śr. 12.35 – 13.20
kl. II

pt. 12.35 – 13.20
kl. III

108

Wawrzyniak Żaneta

pn. 14.30 – 15.15
kl. I

107

Rozwój kompetencji matematyczno-przyrodniczych dla klas I - III

Katarzyna Kunert

pn. 14.30 – 15.15
kl. 2 a

106

Lilla Michalak

pt. 10.45 – 11.30
kl. 2 b

210

Małgorzata Kuna

pn. 13.35 – 14.20
kl. I c

109

Krystyna Mikoda-Syzdół

cz. 14.25 – 15.15
kl. 3 a

210

Beata Jarlaczyńska

wt. 11.40 – 12.25
kl. 3 b

109

Wawrzyniak Żaneta

wt. 11.40 – 12.25
kl. 1 a

107

Zając Agnieszka

śr. 14.25 – 15.15
kl. 1 b

108

Sylwia Sobolewska

śr. 10.45 – 11.30

kl. 1 a

107

ZAJĘCIA Z J. ANGIELSKIEGO

Żaneta Bogdańska

cz. 14.25 – 15.15
kl. 4 c

cz. 11.40 – 12.25
kl. 5 a

205

Kamińska Iwona

śr. 8.00 – 8.45

zaj. indywidualne

Czyt. zaplecze

Kowalczyk Malgorzata

cz. 14.25 – 15.15
kl. 7 d

303

KOŁO HISTORYCZNE

Katarzyna Jóźwiak

cz. 13.35 - 14.20

305

KOŁO JĘZYKA POLSKIEGO

Beata Szulga

śr. 14.25 – 15.15
kl. 7b

208

Alicja Śniechowska

pt. 14.25 – 15.10
kl. VII

209

KOŁO MATEMATYCZNE

Klimowicz-Białek Karolina

wt.  14.30 - 15.15

kl. 4a, 4 b, 4 c

307

Joanna Stefaniak

wt. 15.20 -  16.05

Kl. VI, VII, VIII

306

Lucja Kuźmińska

cz. 14.25 – 15.15

kl. 7 c

12

KOŁO MEDIALNE

Beata Szulga

cz.  13.35 - 14.20

208

KOŁO TECHNICZNE

Jamka Arkadiusz

cz.  12.35 – 13.20
cz. 13.35 – 14.20

11a

KOŁO SZACHOWE

Jamka Arkadiusz

wt.  13.35 – 14.20
pt. 13.35 – 14.20

11
11

KOŁO BRD

Małgorzata Zajko

wt. 14.30 – 15.15
cz. 15.10 – 15.55

11a
stołówka

Karasiak Magdalena

wt. 13.35 – 14.20
cz. 12.35 – 13.20

211
211

KOŁO ARTYSTYCZNE

Krystyna Mikoda-Syzdół

pn. 11.40 – 12.25
pn. 12.35 – 13.20

15

KOŁO PLASTYCZNE

Karasiak Magdalena

śr. 14.20 – 15.30

211

KOLO INFORMATYCZNE
#CMI dla kl. IV

Faryna Tomasz

pt. 8.00 – 8.45
pn. 8.55 – 9.40

304

Data dodania: 2018-04-18 11:15:58
Data edycji: 2020-09-23 12:35:35
Ilość wyświetleń: 3904

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Mistrz Odkrywania Talentów

Mistrz Sportowych Talentów

Ambasador Niepełnosprawności

Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej