Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH CHAMPION

23 marca 2018r. w naszej szkole odbyła się XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „English Champion”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VII. Wzięło w nim udział 33 uczestników z 10 szkół powiatu goleniowskiego: SP2 Goleniów, SP5 Goleniów, SP8 Goleniów, SP Promyczek Goleniów, SP Kliniska Wielkie, SP2 Nowogard, SP3 Nowogard, SP Wierzbięcin, ZSP Mosty oraz SP4 Goleniów.

Wśród uczniów klas czwartych: pierwsze miejsce zajął Krystian Korwin-Szymanowski (SP4 Goleniów), drugie – Adam S. (SP8 Goleniów), a trzecie – Jan S. (SP 2 Goleniów).

Z kolei spośród uczestników z klas piątych zwyciężył Mikołaj Gawroniak (SP 4 Goleniów), na drugim miejscu uplasowała się Magdalena W. (SP2 Nowogard), a na trzecim – Jakub G. (SP3 Nowogard).

Klasyfikacja w klasach szóstych przedstawia się następująco: pierwsze miejsce Jakub F. (SP8 Goleniów), drugie miejsce – Wojciech Spiżak (SP4 Goleniów), trzecie miejsce – Hanna Augustyniak (SP Promyczek Goleniów).

Wśród najstarszych uczestników – uczniów klas siódmych – pierwsze miejsce zdobyła Patrycja Lis (SP 4 Goleniów), drugie – Klaudia Szweda (SP Wierzbięcin), a trzecie – Dominika D. (ZSP Mosty).

Data dodania: 2018-04-05 13:33:00
Data edycji: 2018-04-18 13:34:52