Podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego

Przed rozpoczęciem ferii zimowych w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne, zdrowe i sportowe ferie zimowe 2018” dla uczniów z klas I – III oraz IV – VII.

Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, uświadamianie zagrożeń z jakimi mogą się spotkać uczniowie podczas zabaw zimowych, kształtowanie umiejętności przedstawiania tematu w pracy środkami plastycznymi oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie, Szkoły Podstawowej w Komarowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radowie Wielkim, Szkoły Podstawowej w Osinie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Goleniowie. Prace złożone na konkurs oceniało specjalnie powołane jury, które miało bardzo trudne zadanie, ponieważ prace były bardzo ciekawe, kreatywne i niezwykłe.

Wyróżniono w kategorii klas I – III 5 laureatów, a w kategorii klas IV – VII 7 laureatów.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonanie prac i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy:

• Agata Bienioszek