Zimowy koncert dla Syrii

Kilkunastu artystów:

klasa 1A, 2A-Nadia Gościniak, Nestor Szulc, 2B-Aleksander Paluszkiewicz, Daria Ponomarczuk, Lena Jelińska, Emilia Jarmoła, klasa 3A, 3B- Sandra Wiśniewska, Kinga Maciołek, Piotr Kotlarek, 3C – Leon Repp, Hubert Lewandowski, Konrad Stasierski, 3H-Adam Kasperek, klasa 3E i  Zuzanna Kędziora, 4C – Anna Grodzka, Weronika Falkowska, 4D-Aleksandra Gulbinowicz, 4E-Błażej Bieniek, Klasa 5A i Weronika Bajorek z 6C, 5C-Pola Głogowska, Daria Fortuna, Nikola Kosakiewicz, Julia Perczyńska, 5D-Bartłowiej Kurkowski, 6B-Malwina Celińska, Łukasz Sulecki,  w dniu 02 lutego br. wystąpiło w sali gimnastycznej w KONCERCIE ZIMOWYM DLA SYRII w ramach projektu edukacyjnego UNICEF „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”.

Uczniowie w tym dniu poprzez recytacje wierszy, śpiew, taniec, grę na instrumentach i występ solo lub w zespole, solidaryzowali się ze swoimi rówieśnikami z Syrii. Impreza powstała dzięki zaangażowaniu uczniów i ich wychowawców oraz rodziców.

E.Prażuch

Data dodania: 2018-02-14 13:12:00